Apartmány Rumora

Popis: V tiché rezidenční části Krše, stojí velmi hezký třípodlažní apartmánový dům a dvoupodlažní depandance v zahradě v mediteránském stylu, s ovocnými a okrasnými stromy a keři a středomořskou květenou. Majitel vytváří velmi příjemnou rodinnou atmosféru. Dům je ideální jak pro společnou dovolenou více rodin nebo přátel, tak pro individuální rekreaci rodiny či párů. Každý apartmán i samostatný pokoj má vchod z jiné strany či v jiné úrovni, je zachováno soukromí, v zahradě je možné samostatné sezení i společné pro více osob. Objekt je vhodný pro skladování surfů, kol a malých člunů. Objekt se zahradou je pod uzavřením, parking je vyhrazen před domem mimo příjezdovou cestu. V zahradě je k dispozici venkovní vybavená zastřešená kuchyně s grilem a posezením, další gril v zahradě. Majitel obývá přízemí. V okolí je více pláží, veřejné pláže, pláže kempu i pláže Přírodní rezervace Kamenjak s mnoha kilometry překrásných oblázkových pláží.

Vybavení celku: velkoryse řešené apartmány, nadstandardně, účelně a plně vybavené, plně vybavená kuchyně,vždy s TV, v 2. podlaží možnost klimatizace za příplatek, velké apartmány ve větší budově s výhledem na mořepokoj s příslušenstvím – vkusně a účelně vybavený, možnost využití venkovní kuchyně.

Vybavení apartmánů: POKOJ 1/2: v přízemí v depandance,ložnice a příslušenství, lednice s varnou konvicí,rádio s přehrávačem a MP3,možnost využití venkovní kuchyně,posezení v zahradě.

MONO 2: v 1. patře v depandance, studio s lůžkovou, obývací i kuchyňskou částí v jednom prostoru, příslušenství, TV, malá teráska, venkovní posezení v zahradě, výhled do zahrady.

TRILO 4 + 2P*: V 1.patře, velký balkón, výhled na moře, 2 stejné ložnice s manželským lůžkem a obývák s rozkládací pohovkou,kuchyňka, příslušenství

Vzdálenost od moře: cca 700 m od první pláže, 500 m od centra, 800 m bus do Puly.

Proč právě sem? Kvalitní ubytování, výhled na moře, pěstěná zahrada s posezením, klienty oblíbení a velmi příjemní majitelé.